| Floarepestrita123 a întrebat:

Cineva mi-a tr un mesaj pe WhatsApp și după l-a șters.
Cum pot să aflu ce îmi scrisese?
Chiar vreau să stiu! E important să știu!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si noi suntem curiosi ce scrisesehee hee

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa aflii, mai ales daca l-a sters.
Oricum nu era important, daca a decis sa-l streaga inainte sa te lase sa-l vezi.
Indiferent cat vrei tu, nu se poate asa ceva, pentru ca mesajul nu mai exista.

| ziftode a răspuns:

Nu cred ca se poate, odata sters dispare de tot

| bonico a răspuns:

Uite aici cum nu poti vedea mesajele sterse un mini tutorial :
"Pot vedea sau recupera și mesajele șterse pe care le-am primit înainte să am instalată aplicația Notification History?
Evident, răspunsul este nu. Aplicația Notification History înregistrează istoricul notificărilor din momentul instalării și nu le recuperează pe cele avute înaintea instalării sale."
Stai jos, ai 2.