| Elenageo2324 a întrebat:

Buna,TPU! Vreau sa stiu si eu cum pot recupera un mesaj pe care l- am sters de la mesaje de pe acest site. Era un mesaj important pentru mine. Va rog mult să mă ajutați. Dau funda.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca l-ai sters... nu se mai poate recupera.

Daca cumva ai primit notificare pe mail cum ca ai primit mesajul respectiv, poate scrie acolo o parte din el, ca introducere, chiar daca nu poate fi accesat.
In rest, nu prea mai sunt sanse.
Probabil mesajele respective s-au dus din baza de date odata sterse.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti amintesti continutul mesajului poti sa dai search dupa cuvintele de acolo. Si poate il gasesti pe site, dar anonim