| Pandacorn a întrebat:

big grin mi-am cumparat un aparat de fotografiat BenQ GH600 si mi se pare foarte bun dar nu gasesc optiunea "super macro" ..am citit manualul aparatului si nu imi zice nimic de acea functie doar imi arata poze ca are acea functie. si nu stiu de unde o activezi. ma puteti ajuta va rog? puppy dog eyes FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca apesi pe un buton pentru a activa Macro normal, mai apasa inca o data pentru Super Macro. La mine asa e, dar eu am Fujifilm Finepix S1600. Asa trebuie sa fie si la tine din ce am vazut din imagini cu aparatu' respectiv.

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Vezi să nu aibe o funcție program de acolo se schimbă.