| RedBull69 a întrebat:

Daca Trimit 15 Mb De Internet Pe Mobil La Un Prieten Din Reteaua Vodafone Pe Abonament

Prietenului Meu I Se Include Cost Suplimentar RASPUNS URGENT DAU FUNDOI+VOT

Răspuns Câştigător
| XxXExpert a răspuns:

Nu se poate. straight face

2 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Sal, De cand se poate acest lucru?
2. Daca se poate acest lucru, nu are cum sa ii se considere lui cost suplimentar, decat tie, deoarece tu ai trimiti lui.
3. Si nu sunt sigur ca va functiona.

| RedBull69 explică:

Harhas Poate Nu Ai Inteleshappy
Deci Eu Sunt Pe Cartela Normala Pe Orange Iar Prietenul Caruia Vreau Sai Trimit Este Pe Vodafone Cartela Pe Abonament

Intrebarea Era:Cand I Se Va Activa Lui Acei 15 mb I Se Include Cost Suplimentar