| anonim_4396 a întrebat:

De cand mi - am descarcat o aplicatie, mai exact asta :"flygps", de fiecare data cand imi activez locatia si intru intr-un joc, care are nevoie de locatie, imi spune GPS signal not found, dar inainte sa instalez aplicatia, totul mergea foarte bine, aplicatia am dezinstalat-o, si tot la fel imi zice, GPS signal not found, dar am locatia pornita, si nu stiu de ce mi se intampla asta. Stiti cumva care ar fi problema? Vi s-a intamplat ceva asemanator? Ma puteti ajuta va rog? URGENT am nevoie de ajutor! Va rog. Dau FUNDA celui care ma ajuta sa rezolv problema.

2 răspunsuri:
| danicool12 a răspuns:

Incearca sa dezactivezi acea aplicatie si daca nu merge incearca sa actualizezi versunia de Android.

| Mayhem666 a răspuns (pentru danicool12):

Am facut asta, si tot nu merge, am dezinstalat-o, dar degeaba, tot la fel imi face, nu trebuia sa instalez prosia aia de aplicatie. Mi-a aratat-o cineva, dar lui ii mergea si azi cand am luat-o si eu, la mine nu mergea, si chiar daca am dezinstalat-o, locatia tot nu merge, adica imi apare ca merge, dar cand intru in joc, imi spune GPS signal not found, dar mie imi apare ca este pornit.