| Panteraa a întrebat:

De o vreme imi bâzâie boxele. Ce au? Indiferent de volum e un bâzâit groaznic. Le-am scos si din unitate si din priza si le-am bagat inapoi, dar degeaba.Si inca ceva.Chiar daca calculatorul e inchis, cand deschid boxele tot se aude bâzâitul.Chiar nu imi dau seama ce au.

6 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Se numeste Brun bazaitul acela ai vreun alimentator in jurul lor gen alimentator laptop imprimanta etc etc? Eu zic sa verifici si cablu coaxil ce intra in pc de multe ori de la ondulari repetate mufa din capet se distruge si se atinga canalele sau masele intre ele.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Din păcate s-au deteriorat. Achiziţionează altele, e cea mai bună variantă.
Pa-pa.

| cosmii10 a răspuns:

Trebuie sa dai un refresh la boxe din pc. Dacă ştii cum. Eu nu ştiu, dar am auzit la cineva şi a mers!

| horia2012 a răspuns:

Desfa boxele si vezi daca nu ai vreun fir rupt in interior.( in primul rand, cea pe care ai reglajele (volum, pornit/oprit).

| SuicideSilence a răspuns:

Se aude acel bazait deoarece firul de masa (-) este intrerupt.

| Broadband a răspuns:

Frecvente radio, cabluri intrerupte