| Anonim13265464 a întrebat:

FUNDITA pentru cel ce ma ajuta am sistem audio de la delux, ieri am pus muzica sa cante dar cu volumul ca de obicei am inchis calculatorul si l-am bagat seara e asta e problema ca una din boxele alea mici a inceput sa-mi bazaie am scos-o si am ramas doar cu una da acu nu merge nici asta metionez ca si asta a inceput sa bazaie dar apoi sa oprit acu nu se mai aude de nimic asa putea sa fac ceva sau trebuie sa-mi iau altele/A
si inca ceva boxa care bazaia de ieri bazaie si azi

2 răspunsuri:
| cornelm1976 a răspuns:

E arsa din pacate. mergi la garantie cu ele sa iti repare boxa stricata.

| Anonim13265464 explică:

Am scos mufa de la boxa de la pc si tot bazaie asta inseamna ca nare nimica placa audio?