| PurpleKusH a întrebat:

Deci am un Samsung galaxy s3 neo iar cand mi-am descarcat facebook wapp blast etc mi sau instalat in memoria telefonului toate bune frumoase pana ce le-am mutat apoi pe card sd de atunci nu imi mai raspund aplicatiile iar apoi le-am mutat inapoi in memoria telefonului si din nou mergeau perfect

de ce Explicati-mi va rog
si cum pot remedia situatia

dau funda!

Răspuns Câştigător
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai in afara de instalari de exemplu muzica pozele video-urile astea le poti muta oriunde vrei tu pentru ca astea sunt copiate sau descarcate de pe internet si nu se instaleaza. in schimb aplicatile se instaleaza tu ai mutat doar fisierele in alta locatie dar instalarea a ramas in acceasi locatie unde a fost instalata prima data. e ca si la pc windowsu til instalezi doar intr-o partitie nu il poti muta dupa ce l-ai instalat intr-o alta partitie ci doar fisierele dar instalarea lui tot in acel loc a ramas

1 răspuns:
| PurpleKusH explică (pentru Klaudiu214):

Multumesc