| PurpleKusH a întrebat:

Deci am un Samsung galaxy s3 neo iar cand mi-am descarcat facebook wapp blast etc mi sau instalat in memoria telefonului toate bune frumoase pana ce le-am mutat apoi pe card sd de atunci nu imi mai raspund aplicatiile iar apoi le-am mutat inapoi in memoria telefonului si din nou mergeau perfect
de ce Explicati-mi va rog
dau funda!

2 răspunsuri:
| I0nuT55 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu pe un LG L Fino, daca tin facebook-ul, messengerul in memoria telefonului imi merg, daca le mut pe cardul SD, nu mai raspund

| PurpleKusH explică (pentru I0nuT55):

Vezic a dac aincerci satid escarci jocuri mai mari si le muti pe card aceeasi rpoblema