| Coman_Ady_1998 a întrebat:

Salut.
Am un Samsung Galaxy S II plus si o problema la el.
Mi se tot umple memoria telefonului si practic nu fac nimic pe el, am mutat toate aplicatiile pe SD cart am sters din ele dar memoria continua sa se tot umple. cine ma poate ajuta crying

Răspuns Câştigător
| Daniel_Tiganiuc_1993 a răspuns:

Fa-i o resoftare(asta ca ultima solutie)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti sigur ca ai mutat toate aplicatiile in card? Nu cred.90% nu se pot muta.Pentru ca nu iti va functiona corespunzator telefonul.

| Goguletzu a răspuns:

Incearca un antivirus pentru android. De obicei virusii cauzeaza astfel de probleme.bafta

| Coman_Ady_1998 explică:

Nu merge sa pun nici un antivirus, cica nu am memorie iar pe telefon nu mai am aproape nici o aplicati