| ĄĿiŒ a întrebat:

Hey TPU!
Folosesc ca si browser Opera si de ceva timp nu imi mai salveaza parolele. Acum cateva zile am umblat la setari si cred ca am stricat cevalaughingAm incercat sa indrept situatia dar nu am reusit. Stie cineva cum mi-as putea seta browserul astfel incat sa le salveze din nou?

Multumesc anticipatwinking

2 răspunsuri:
| ValiTCM a răspuns:

Eu zic sa il dezinstalezi si sa il instalezi din nou http://www.wizdownloads.com/download/Windows/opera/

si sa instalezi si www.wizdownloads.com/download/Windows/operacacheview/

| Blade82 a răspuns:

Reseteaza cookies si iti va cere din nou sa le salvezi.