| SwweetGirlFuny a întrebat:

intrebarea mea e:Ocamera de filmat digitala e mai buna... mai performanta decat camera unui telefon mobil?

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Mult mai performanta. Megapixeli, CMOS, ISO totul e mai bun la o camera propriu zisa. Daca ar fi fost invers, n-ar mai fi existat, nu-i asa?

7 răspunsuri:
| JoeTPU a răspuns:

Daa.

| Musique a răspuns:

În general, da.
Baftă!

| thegatekeeper a răspuns:

Da. In general, telefoanele mobile au o camera de 2-3 megapixeli, in general (pot avea mai mult, dar cele cu un pret mediu cam asa au), pe cand una digitala are 12-14 sau mai mult, in functie de cat de performanta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde despre ce telefon si camera vorbesti. Exista si telefoane care au 41 mp. http://www.yoda.ro/......eview.html

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Da, doar pentru asta sunt făcute camerele.

| m97 a răspuns:

Da.

| AdelaMalinaAdde a răspuns:

Da.