| madaadam a întrebat:

pentru cei care sunt din baia mare azi am fost la quickmobile pe bulevardu`bucuresti nr4 si in gold plaza unde au magazinele respectivi am cautat un telefon samsung C3200 monte bar si au spus ca nu au si ca trebuie sa ma duc la depozit sa vad au spus ca depozitul e pe str.argesului nr 14 sau cam asa ceva oare chiar este depozit quickmobil acolo? caci nu vreau sa ma duc asa auirea happy va rog ajutati-ma! astept raspuns cat mai repede dau funda si vot:*!

1 răspuns:
| Orha_Andrei_1989 a răspuns:

Salut Mada,

Pe www.quickmobile.ro gasesti toate produsele disponibile la QuickMobile. Online este mult mai simplu. Pentru informatii despre stocuri apeleaza unul din numerele de telefon 0756.378.425; 0766.378.425; 0726.378.425 sau trimite un email la adresa info@quickmobile.ro