| NegriaCiprian a întrebat:

Recent ecranul pc-ului meu a inceput sa palpie, iar dupa cateva secunde, ecranul se face negru. Din ce cauza ar fi si cum as pute-a rezolva asta?

2 răspunsuri:
| Bobrov_Tudor_1971 a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti? Windows, Mac sau Linux? Precizeaza si ce versiune si PC-ul tau.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi Windowsul defect, placa video, cablul de semnal sau chiar o componenta a monitorului. Schimba monitorul si vezi daca face la fel. Daca nu du-l la reparat.