| Peter28 a întrebat:

Spuneti-mi cateva programe gratis si usor de folosit pentru remixat melodii. Vreau sa ma apuc de facut remix-uri la melodii si vreau o parere. Ce program sa folosesc? Dar sa gasesc tutoriale pe internet!

Răspuns Câştigător
| EuDarii a răspuns:

Virtual Dj, eu il folosec si ti-l recomand este ff bun, dar nu trebuie sa il cumperi, varianta demo mi se pare ok

2 răspunsuri:
| DanDenisă a răspuns:

Virual dj, Mixx Dj, Traktor Dj, Zulu Virtual DJ, AtomixMP3. SI uite si link`ul de unde le poti descarca : http://totulgratuit.blogspot.ro/......is-i.html.

| Kapkha a răspuns:

Mda... virtual Dj e foarte bun l-am folosit si eu mai demult si este gratuit