| deeadeea_1643 a întrebat:

Stie cineva cum se schimba numele de utilizator al computerului? Dau funda pentru cel care imi explica cel mai binehappy

Răspuns Câştigător
| Gumitsăă a răspuns:

Intri in START si dai la CONTROL PANEL. Apoi acolo dai la USER ACCOUNTS, si dai la prima sagetica "CHANGE AN ACCOUNT"... Cand dai click acolo iti apare o fereastra noua cu numele actual al computerului tau si in partea dreapta o iconita cu o valiza si numele "GUEST".dai la prima iconita din stanga (aia cu numele computerului tau) iar acolo dai la prima sagetica "change my name".Iar de aici te descurciwinking

4 răspunsuri:
| hermionegran a răspuns:

Start-control panel-user accounts and family safety-user accounts-manage accounts[add or remove user accounts]-selectezi contul-change account name.

| anny_2450 a răspuns:

Control panel - user acounts and family safety - user acounts - change your name.
sper ca am putut sa te ajut!

| cosmin9915 a răspuns:

Ce windows ai? ca sa stiu ce sa iti spun

| putrack_9453 a răspuns:

Daca ai windows 7 te duci la : Start-vezi o poza acolo de ex eu am cu HP dai click pe ea si dupa o sa vezi acolo ca scrie edit your name account si gta happy