| PiinkSmiile a întrebat:

Hey,TPU! Stie cineva site-uri pe care le poti face gratis,dar prin ajutorul carora poti face bani? Adica de exemplu daca intra cineva pe acea pagina, tu primesti bani.
Multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| Spitz10 a răspuns:

Iti pierzi timpul.Pe astfel de siteuri trebuie sa ai bulan ca sa faci macar os uma mica de bani.O sa primesti raspunsuri si o sa iti faci un site si o sa te devotezi lui fara sa intre nimeni pe el.

1 răspuns:
| rafael333RKO a răspuns:

Eu as zice sa nu faci asa ceva pentru ca te vor prinde dealari si poti intra chiar la inchisoare daca nu o amenda mare