| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi achizitionez un smartphone si as vrea niste idei de modele de la voi. Bugetul pana in 2000 RON. Merci multtt!
PS: Vreau sa aiba camera foto foarte buna, in special cea frontala!

3 răspunsuri:
| mihutz98 a răspuns:

OnePlus 3, are frontala de 8 Mpx, stiu de la o prietena ca face poze foarte bune pe fata, dar nu recomand telefonul doar pentru camera, ci si pentru ce e in sine: un pachet foarte bun, adaptat pentru toti contumatorii

| D3I3 a răspuns:

Cu banii aceștia îți i-ai lejer un A5 (Samsung ). are cameră bună, spațiul de stocare mare, RAM și este și stilat

| Signori_Gianmario_1993 a răspuns:

S5 neo e foarte bun. sau la eMAG, s7 la reducere