| misumihai00 a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un telefon nou, un smartphone care sa aiba o camera frontala buna, baterie care sa tina, sa ruleze fluent, fara lag si alte probleme. M-am orientat catre Allview, dar cand am vazut si feedback-urile negative legate de materialele din care sunt concepute mi-au cam dat de gandit. Optez catre ceva care sa aiba 4g, un ecran hd sau full hd, led si quad core + ceva materiale care sa fie bune, sa tina in timp. Bugetul este de maxim 1300 ron happy

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Iti recomand un LG g2 pro de 64 giga la 1700

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Recomand : https://www.vodafone.ro/shop/telefoane/vodafone-smart-4-turbo-negru

sau : http://www.emag.ro/......E1GCTBBBM/
Ambele telefoane foarte performante, materiale de calitate! :)

| viotedy a răspuns:

X1 soul, e fain.Doar ca n-are 4 G.Eu am tableta de la Allview si e f.buna.Chinezaraie e si s3 si toate celelalte.

Răspuns utilizator avertizat
| aly300 a răspuns:

Huaweii g6 lte asta are 4g si e ft bun