| Rozaliul a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un telefon http://www.phonecenter.ro/phicomm/smartphone-phicomm-i60 0-black asta mai exact. Si am vazut ca are camera frontala 0.3.Intrebarea mea e:face poze bune camera frontala de 0.3? Dau funda!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Poze poti face. De calitate, nu! Este mai mult o camera pentru apleluri skype.

| Rozaliul explică (pentru Jipa95):

Nu vreau poze de calitate 4k, poze care sa se vada normal, fara sa fie incetosate etc

| Jipa95 a răspuns (pentru Rozaliul):

Cum am spus, nu este o camera pentru poze. Fa-i cu camera de pe spate, aia le scoate ok.