| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o parere despre telefonul Lenovo S850. Nu vreau detalii despre telefon in sine ci pur si simplu pareri despre acesta, daca este bun etc. sau ce telefon imi recomandati.

Multumesc si ofer funda celui mai util raspuns si detaliat. happy

Răspuns Câştigător
| CaLyStuu a răspuns:

In general, marca Lenovo e renumita. Au o serie de laptop-uri bune, si nu numai. Telefonul pe care tu il vrei, este destul de bun, are un procesor destul de bun, ruleaza jocurile bine. Camera este performanta, face poze calumea, dual sim (cam majoritatea telefoanelor sunt dual sim ). In general e bun. Daca tie iti place si ti-l permiti, eu zic ca se merita. Dar eu ( ma dau pe mine ex ) mi-am luat acum o luna un telefon indian, facut de chinezi ( nu glumesc ). Am citit specificatiile telefonului pe care tu il doresti, si sunt aproape la fel, numai ca difera 3 chestii : camera, marca, pretul. Eu am dat 350 ron pe el, si nu e mic. ( are diagonala de 5 " ). Al meu are acelasi procesor, tot dual sim, tot cu seszori, etc. Eu doar am dat un exemplu mai ieftin. Oricum sper ca ti-am fost de folos. Bafta!

1 răspuns:
| VladulTe a răspuns:

Telefonul e bun daca il vrei pentru utilizare zilnica, dar daca vrei un telefon de marca buna si de calitate, pai poti sa iti ei un Samsung Galaxy S4mini asta daca vrei un telefon micut. Dar daca vrei un telefon mai mare pentru a te uita la un film sau ceva, iti recomand Samsung Galaxy Note 3 care costa 2000 si ceva de lei... Galaxy s4 mini e aproape 1000 de lei... Aceste telefoane sunt mult mai calitative si ma bune, mai performante decat lenevo! Asta ti-o garantez!
Sper ca te-am ajutat si daca e asa, pai poti sa faci cinste cu o FUNDA!