| anonim_4396 a întrebat:

Hey... vreau si eu urgent sa-mi spuneti cum trm un mesaj pe email si cum trm in si un document word pe email
plzzzz
urgent

Răspuns Câştigător
| Mădăăăăăăăăăăăăăăă a răspuns:

Cand deschizi messenger-ul ai in dreapta deasupra statusului o iconita ca un plic. Dai click pe el si o sa iti deschida o fereastra, aia e fereastra email'ului. Ai in stanga COMPOSE. La,, TO " introduci adresa de email persoanei careia vrei sa ii trimiti emailul, la subject un titlu gen,, Buna" sau orice are legatura cu ce vrei sa ii trimiti si jos ai o un spatiu destinat scrierii. Dupa ce termini de scris, deasura spatiului,, TO " ai Send. Click si gata!
Sper ca te-am ajutat happy

Bafta >big grin