| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am instalat acum vreo 2 saptamani windows-ul dar nu cred ca s-a instalat normal deoarece ori de cate ori vreau sa restartez PC-ul, nu intra in desktop ci ramane in fereastra asta, in Windows XP loading:

http://www.theinquirer.net/IMG/417/185417/microsoft-wind ows-xp.jpg

Ce solutii stiti pentru rezolvarea acestei probleme? Dar va rog nu veniti cu raspunsuri gen: "schimba-ti windows-ul". Eu vreau sa pastrez si sa folosesc in continuare Windows XP.

Precizez ca am Windows XP Professional SP3.

Va rog tare mult sa ma ajutati, cat mai repede. Dau funda! V-as multumi tare mult. Daca aveti nevoie si de alte date, lasati un raspuns.

2 răspunsuri:
| Stefancalin1997 a răspuns:

Probabil l-ai instalat direct din desktop cred ca de acolo iti vine problema.

| Maria_Elena_Chirca_1991 a răspuns:

Daca nu vrei sa il schimbi, nu trebuie. Pare mai degraba ca ar trebui reinstalat, poate nu a fost totul instalat cum trebuie.