| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am windows 7 pe calculator dar aș vrea să schimb icon-urile specifice de la Windows 7 cu cele de la Windows XP.

Am descarcat un set de icon-uri de Windows XP dar nu știu cum să le aplic pe toate odată. Am auzit că trebuie să instalez un program care să facă asta/să le aplice.

Am încercat cu IconPackager dar nu am reușit să aplic setul de icon-uri Windows XP pe care l-am descărcat.

Vă rog să mă ajutați!

4 răspunsuri:
| Laurentiuu123 a răspuns:

Nu poti in Win 7 doar cele specificate de ei.

| CuriousStuff a răspuns:

Pentru un simplu efect cosmetic s-ar putea sa-ti strici putin windowsul. Eu nu as risca. In plus Icon-urile arata foarte bine si cele de pe 7, nu stiu de ce le-ai schimba.

| darkus2001 a răspuns (pentru Laurentiuu123):

Se pot schimba icon-urile din win 7, stiu din propria experienta!

| Diana0751 a răspuns:

Mai bine schimba-le cu alea din win98 laughing)