| paula29 a întrebat:

Hi! As vrea sa imi cumpar un telefon cat mai bun, ce imi recomandati?

7 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Samsung Galaxy S

| Marijuana187 a răspuns:

Samsung Corby TXT sau simplu

| SandraPhantomhive a răspuns:

Buna! big grin
Telefoane bune sunt multe, depinde cati bani vrei sa coste.
De exemplu, un telefon de 450 lei care este bun este Nokia C3 si il poti gasi pe albastru si negru, roz, sau auriu cu alb.
Alt telefon bun este Samsung Corby. Il gasesti pe aproape toate culorile, si desi este cu touch screen este foarte bun. Il gasesti la 900 lei.
Alt telefon bun este Blackberry, are tastatura Qweerty si este de calitate superioara.
Alt telefon superb dar destul de scump este Nokia N82.
Un telefon cu touch, bun dar mai ieftin este Nokia 5230.
Si sora mea are Nokia E51. Este foarte bun, ieftin, dar nu este cu touch.
Funda? :-D Sper ca te-am ajutat.

| heise a răspuns:

Ceva care sa se incadreze in "buget", si nu ceva frumos, dar care sa mearga naspa, daca vrei ceva care chiar vrei sa-l folosesti atunci ceva nu de moda veche cum ii spun altii, ceva care te-ar putea tine multi ani, si daca vrei doar ceva de fite, sa-l arati pe langa altii atunci iphone4 ar fi de ajuns. happy

| TeenageGirl a răspuns:

Un smartphone:D.Are multe avantaje:
*E extrem de bun e touch screen in 90%din cazuri
*Design placut
Dar desigur nu toti avem bani sa dam pe un telefon de vreo 1. 500 sau mai mult.

Uite mai sunt aici o varietate intreaga de telefoane. Dar cam cati ani ai eu iti arat o varietate de la 8-15 ani:D

1. http://www.emag.ro/......er--p25257
Avantaje:Design placut usor de folosit
Dezavataje:pentru. copii din zilele noastre daca nu e touch screen e naspa:))

2.http://www.emag.ro/telefoane_gsm/telefon-mobil-samsung-e1150-red--pE1150Red

Avantaje:design placut, usor de folosit
Dezavantaje:ecran mic:(

3.http://www.emag.ro/......NobleBlack

Avantaje:Descriere
Telefon mobil Samsung S5230 Noble Black

Plăcut la vedere, cu o interfaţă tactilă uşor de utilizat, noul Samsung S5230 oferă o utilitate extinsă şi funcţii multimedia avansate, totul într-un telefon elegant. Widget-urile intuitive vă oferă posibilitatea să alegeţi aplicaţii utile care vă vor conecta la informaţii în timp real. De la comunicaţii de bază la divertisment wireless avansat, puteţi să vă bucuraţi de toate, printr-o simplă atingere.

Atingere uşoară pe întreaga suprafaţă
Ecranul LCD extins, de 3 inchi, oferă culori strălucitoare şi o rezoluţie foarte clară, astfel încât totul arată magnific. De asemenea, caracteristica tactilă este activată pentru fiecare inci al ecranului şi veţi putea naviga prin conţinutul telefonului cu o atingere uşoară, prin glisarea sau mişcarea degetului. Forma curbată se potriveşte perfect în mâna dvs. oferind un control uşor şi ergonomic. Feedback-ul tactil oferă răspuns prin vibraţii atunci când utilizaţi ecranul, pentru a vă asigura că a fost primită comanda dată prin atingere.

Surprindeţi momentul
Faceţi ca amintirile dvs. să dureze pentru totdeauna. Camera încorporată de 3, 2 megapixeli a telefonului S5230 de la SAMSUNG realizează fotografii şi filme superbe oricând doriţi să înregistraţi un moment special. Caracteristici precum succesiunea de fotografii şi interfaţa avansată pentru utilizator îmbună.
Internet oriunde
Întreaga lume vă este la îndemână datorită browserului de mare viteză al telefonului S5230 de la SAMSUNG, care vă permite să accesaţi pagini Web complete într-o vizualizare lată tip peisaj de pe telefonul mobil. Indiferent dacă verificaţi mesajele de e-mail, căutaţi informaţii, descărcaţi muzică sau vă orientaţi cu Google Maps, vă veţi bucura de libertatea oferită de accesarea Internetului de oriunde. Puteţi chiar beneficia de fluxuri RSS trimise direct către telefonul mobil sau vă puteţi actualiza blogul de pe telefon, fără PC.

Dezavantaje:nu e smartphone.

Dar uite ai aici siteul daca iti doresti un telefon emagul te ajuta:D

Cadou de sarbatori: www.emag.ro
Bye!

| crissnebb83 a răspuns:

Galaxy tab daca te tine buzunaru iar Nokia n96 mini e un super telefon la un pret rezonabil zic eu

| cristy1342 a răspuns:

Lg Gt 505... E Touchscreen!