| emmaangel a întrebat:

Hi, cum pot converti o subtitrare din format *sub in *srt?(exemplu de program sau un site) Ms mult, dau fundita:*
XOXO:*

Răspuns Câştigător
| Marii a răspuns:

Da click dreapta pe subtitrare, la rename, sterge *. sub si scrie *. srt. Nu-i complicat nu? happy

6 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Deschide-o cu notepad, apoi dai save as si cand ii dai nume dai numele pe care il vrei tu si la sfarsit pune. srt

| oz a răspuns:

Schimbi extensia... din sub...in srt...nu iti trebuie program.

| symy16 a răspuns:

E corect cum a zis mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mari daca nu stii taci din gura nu8 mai minti lumea pe aici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine incerci cu Subtitle Workshop