| TheHobbitHere a întrebat:

Hp g72 3gb ram, 320gb, 15", 2ghz, Intel Pentium CPU, P6100
Pareri?
Funda ca de obicei.

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Misto Fosila smug

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ala e procesor din 2010, istorie tati.E un i3 fara Hyper Thread si virtualizare.I-a mai pus un gb de ram, dar cam putin 3gb pentru 2015, ecranul mare,si implicit tot laptop-ul,greu de plimbat iar daca sta pe birou deja e inutil, mai bun era un desktop. Pe scurt, daca faci ofice e ok, in rest e 0, poate sa te uiti la filme pe el. Daca il cumperi de la cineva vezi sa nu dai mai mult de 600 de lei pe el, sau daca esti fraier poti sa dai linistit cat vrei tu.

| peperonies a răspuns:

Thread despre pc-uri de muzeu?

| TheHobbitHere explică:

Eu l am cumpărat acum 4 ani si ceva si am dat 2000 de lei pe el