| alleks01 a întrebat:

Http://i53.tinypic.com/2di0ewk.jpg

Salutare. Aceasta poza este facuta cu aparatul meu foto-digital Samsung S860. De ceva timp a aparut acel mov care se vede in imagine, si se vede cam prin toate.

Care ar fi buba? Am inteles ca ar fi de la senzorul CCD, cat costa sa il schimb? Aveti idee?

Cautati o poza cu aparatul pe google dacă e :)

Apropo, am mai deschis un topic. Nu ma mai luati cu "trece de la sine ca la televizorul meu", "lasa-l o vreme asa" - una este televizorul, una este aparatul foto :)

Va multumesc

1 răspuns:
| KosmyTheBoss a răspuns:

Recomand sa til schimbi cu unul mai bun daca vrei poze bune ca mai mult iti faci rau la aparat ca senzorul ala nu se poate cumparawinking