| gabibt a întrebat:

Pot baga filme si poze descarcate de pe net in aparatul meu foto?
Cum trebuie sa fac?
Am un aparat foto Samsung S860 de 8.1 megapixeli

3 răspunsuri:
| Simon a răspuns:

Daca aparatul are card de memorie atunci cred ca poti. In momentul in care conectezi aparatul la PC, acesta din urma vede cardul de memorie ca pe si un alt drive. Deci ai putea sa bagi. Dar dc vrei sa bagi poze pe un aparat foto, dupa un aparat foto scoti poze big grin. Daca reusesti sa bagi si filmulete pe aparat nu inseamna ca o sa poti sa le si vizualizezi, dar nu e batut in cuie. Bafta!

| gabibt explică:

Vreau sa folosesc aparatul foto ca pe un mp4
se poate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce... ie joaca sau plictiseala:*