| gabibt a întrebat:

Pot baga filme si poze descarcate de pe net in aparatul meu foto?

Cum trebuie sa fac?

Am un aparat foto Samsung S860 de 8.1 megapixeli

2 răspunsuri:
| mihai_2762 a răspuns:

Bineinteles ca poti pune filme si poze descarcate de pe net. dar trebuie mai intai sa vezi cu ce fel de extensie trebuie sa fie filmele pentru a putea sa le pui si pozele sunt mai mult ca sigur cu extensia. jpg... iar pentru filme din cate stiu eu sar pute-a sa suporte filmele cu extensia .avi...bafta! anuntama daca iti merge.succes!

| gabibt explică:

Mie cred ca imi merg filmele gen "extensia. avi"
dar cum fac? descarc filmele in PC si apoi le dau copy si paste in aparatul foto cu ajutorul cablului?