| DolceChrs a întrebat:

Bună.Am un aparat foto digital Samsung. De deschis se deschide, dar imaginea e neagra. Cand vreau sa fac poza se vede negru, adica nu vad ce pozez. Poza se face ..si cand sa o vad. nici atunci nu apare imaginea, e tot negru.
Ce credeti ca poate avea?
Multumesc celor care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| vanessavan a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. cred ca l-ai scapat pe jos sau ai aruncat ceva pe ecran. imaginea o poti face dar nu vezi ce ti-a iesit. Dar o vezi cand o descarci pe internet. Poti sa-l duci la un om care repara chestii din astea. da, apropo revin : poate ca ai scapat ceva greu pe el, sau ai calcat pe el sau l-ai scapat pe jos. funda?

| DolceChrs explică (pentru vanessavan):

Fundă, dar nu știi cam cât costa? :-s

1 răspuns: