| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Http://liga.prosport.ro/echipa/u-cluj-viva-international

Dati va rog un click...Primul care imi scrie aici ca a intrat pe link[pot verifica daca a intrat sau nu] primeste funda, iar restul care vor intra vor primi voturi [ca sa va dau voturi / funda trebuie sa scrieti aici ca aiti intrat]

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Gata am intrat. Zice ca team sponsorizat cu 158 bani da si vot pls love struck

4 răspunsuri:
| Theda a răspuns:

Am intrat. Sper ca te-am ajutat big grin.

| Lavynya_7372 a răspuns:

Gta am intrat

| danny4everr a răspuns:

Am intrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

GATA:Ai sponsorizat echipa U. Cluj VIVA INTERNATIONAL cu 129 bani şi l-ai adus pe EmoKid mai aproape de premiul cel mare de 10. 000 EURO şi premiile săptămânale de 1000 RON.