| MihaiDan97 a întrebat:

Http://www.bocris.ro/......gt-630-2gb
E bun de ceva sau nu?(aici ma refer la jocuri mai noi)

1 răspuns:
| ITMania a răspuns:

Bun..de aruncat pe geam, la ce teapa este.
Degeaba ai i5 daca placa video este o prastie ce abia mai duce Mario, in niciun caz jocuri noi.

http://bit.ly/19bVSSM
Procesor suficient de bun, sursa mai buna, carcasa mai bun, placa video de vreo 5 ori mai buna, calitate mai buna, pret mai mic.
Asamblarea e 49 lei daca nu te pricepi si mai reduci 1% din pret folosind voucher`ul VJHWZLT6.

Nu fa prostia sa iei ceva preasamblat, va fi mult mai slab fata de ce ti-am pus mai sus in jocuri.