| Steregoi a întrebat:

Http://www.mediafax.ro/......o-17074386

Ce a ajuns si tehnologia asta?!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

X oameni beti, obositi, drogati sau vitezomani loveat si ucid sute de persoane anual. A fost o eroare tehnica la senzorul care anticipa ce se afla in fata, firma va plati despagubiri(spre deosebire de cei anterior mentionati care ajung cel mult la inchisoare daca nu sunt bogati, sau deloc.).

| Steregoi explică (pentru Wr3nch):

Pai senzorii se pot defecta fara veste si vor mai muri si alti oameni loviti de masini autonome.

| Wr3nch a răspuns:

La masinile moderne daca ceva nu merge esti informat. Si pana ajung masinile autonome la cati oameni sunt calcati de vitezomani doar in Romania mai e. Si pana sau creat electronice functionale multi au fost curentati. Ai renunta acum la curent electric doar pentru ca unii au murit la incepururi?