| MiHai3122 a întrebat:

Https://www.pcgarage.ro/......4gb-gddr5/ sau http://m.domo.ro/......CY3PTwu-l/ Dupa mine cel cu AMD 1300x e mai bun

Răspuns Câştigător
| Sucigan_Razvan_1999 a răspuns:

De obicei la sistemele "gata facute" mare problema ale lor e sursa.Cel de la demo nu precizeaza firma sursei.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Pe partea de procesor ai un pic de performanta mai buna la domo, la rami ai un pic de fps si frecventa in plus la PCGarage. In banii aceia gasesti un 2200g un ssd si un 1050ti pe componente, iesi putin mai bine pe performanta, si cu un ssd, nu hdd. Ai mesaj cu whislist in privat.