| Oricine15 a întrebat:

Https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4467934/ Păreri?
Merita să-l cumpăr e totu in regula? Apropo vine cu cadou ssd 250gb

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Imi place ca le-ai gasit pe toate la reducere laughing

Dar o alta placa video, un GeForce, nu ai gasit? In rest pare ok pentru banii aia.
Si ma pregateam sa zic de SSD, dar bine ca vine cadou, asa da. big grin

2 răspunsuri:
| Oricine15 explică (pentru DoarBogdan):

Ce are placa video? Ce imi recomanzi?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns (pentru Oricine15):

M-am uitat mai bine. Este ok si aia. Ma gandeam la un GTX 1650 Super (la banii aia) cel putin era mai bun, dar si mai scump.