| Antonies a întrebat:

Idei pentru o pagina de Facebook? Ce as putea posta pe ea? Nu vreau sa fie pagina gen junimea, sunt o groaza. Alte idei ce as putea posta, dar sa se si caute? (O să cumpăr și reclamă de la Facebook dacă e o idee bună, să fie pagina mai promovată.)

2 răspunsuri:
| aspectief a răspuns:

Salut, gandeste-te la ceva ce esti tu pasionat sigurat sunt multi interesati la fel ca tine, poti animale, poza de natura, sau poze gen cu fete, bani... Mult noroc cu pagina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de obicei intai ai o pasiune, un hobby, o idee, ceva care iti place, apoi iti faci pagina de Facebook... Daca esti talentat poti scrie povesti/face desene/face DIY-uri pe care sa le postezi.