| fetitsadecartier a întrebat:

Heiii TPU. kiss vreau sa-mi creez o pagina pe facebook si as vrea cateva idei de povestii romantice..de groaza si din astea. as vrea cate o idee pentru. introducere.una pentru cuprins si una pentru final..mersii.

1 răspuns:
| aLeXa_6208 a răspuns:

Buna,uite e de exemplu pe Te Iubesc Sau Poate Nu. Sunt cateva idei foarte frumoase.ncearca sa povestesti cateva povestii dramatice, adica ...sa incepi prin prezentarea personajului principal..in mijloc sa povestetsi ce se intampla cu el/ea.Pentru final la povestile de groaza ar fi frumos ca 2 indragostiti sa plece acasa intregi.la o poveste de dragoste ..ar fi frumos sa creezi un final fericit. sper ca ti-am fost de ajutor.te pup:*