| AppLeSiAtat a întrebat:

Ieri mi-am instalat windows 10 pe laptop. Totul a decurs bine. Cand am internetul prin cablu am observat ca merge bine. cand pun laptop-ul pe Wifi si navighez pe internet, din aproximativ 20 min in 20 min mi se opreste netul si trebuie sa ii dau problems, imi reseteaza internetul si merge ok dupa. Stie cineva care ar fi problema? Doar pe Wifi mi se intampla. Multumesc anticipat. Ofer FUNDA!

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai netis?

| AppLeSiAtat explică (pentru RAY):

Ce este? Nu cred. laughing

| RAY a răspuns (pentru AppLeSiAtat):

Router man, daca ai netis, tenda nu mas mira

| FlorinCiokan a răspuns:

Pai stai ca nu inteleg.
Ti-a aparut acea problema.
Ai rezolvat-o. Sau apare incontinuu?
Daca ai rezolvat-o cu resetu de net nu vad rostu intrebarii.

| AppLeSiAtat explică (pentru FlorinCiokan):

Imi apare incontinuu. Dar doar la Wifi am observat. Si nu mereu.

| AppLeSiAtat explică:

Am tp link