| RedBull69 a întrebat:

Ieri mi-am luat o tableta de la eMAG e aceasta http://www.emag.ro/......E5SLNBBBM/

Si am stick de net de la RDS dinacela 21.6 mbps
Intrebarea esti am auzit la mai multe persoane ca nu am voie sa imi pun stikul de la net in tableta am toate accesorile la ea doar ca imi e frica sa nu o stric ofer funda cine ma ajuta :D

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

O colega din clasa de la mine are o tableta asemanatoare de la serioux[aceleasi caracteristici] si are modem portabil [stick de net] ce il conecteaza la tableta si nu are nimic tongue

| mihai69 a răspuns:

Tableta nu pățește nimic, dar e posibil ca stick-ul tău să nu fie compatibil cu ea (adică să nu meargă). Dar de stricat, nu se poate strica nimic. Fă o probă!

| notefree a răspuns:

Poti incerca dar exista un risc pentru ca serioux nu face tablete asa bune si pentru ca tableta e ieftina.