| DinaraStakhovska a întrebat:

Ieri mi-am luat un telefon Sony Xperia Miro, la abonament, bineinteles.Am foare putini MB pentru internet insa am aflat ca pot conecta telefonul la o retea de wireless.Eu am wireless la modemul de la interent prin Romtelecom. Daca activez wi-fi-ul de pe telefon o sa imi mearaga netul si pe telefon fara sa consum MB pe care ii am de la abonament?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Nu consumi traficul de pe abonament daca folosesti Wifi-ul.

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu îți va consuma traficul deoarece wireless-ul este un alt mod de a te conecta la internet.Succes

| nimicitorul a răspuns:

CU cat l-ai luat la ab? si de la ce vdf, cosm sau Orange? Ca as vrea si eu sa imi cumpar.

| PAmy99 a răspuns:

Da, normal ca nu iti ia mb, dar cand o sa activezi optiunea wifi o sa primesti niste mesaje de la ei pentru configurare si acolo o sa te intrbe daca sa platsti sau nu...
Fundaa? happy

| yonutz63991 a răspuns:

Merge asphalt 6, asphalt 7 si nfs most wanted pe el?(nu trebuie sa le descarci. Daca ti le arata in google play cand esti pe telefon inseamna ca merge)Imi poti zice si mie plz?; D