| Dumitru_Sebi_1998 a întrebat:

Ieri mi-am resetat pcul total. Era dimineată si s-a pornit pcul după ce s-a terminat resetarea s-a pornit normal până când ajuns la faza cu logoul windows s-a încărcat şi după ecranul negru. I-am dat restart de mai multe ori dar ori se face ecranul negru ori mă bagă in ceva meniu cu troubleshoot continue si recovery
Ajutați-mă vă rog dau funda.am windows 10

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

E busit sistemul de operare, probabil fara o reinstalare nu o scoti la capat

1 răspuns:
| Dumitru_Sebi_1998 explică:

Cum să reinstalez windowsul daca nu se deschide în dextop? Am cd cu windows cum să fac