| Cosmin1234b a întrebat:

Salut, am instalat ieri pe calculator Windows update sp3, l-am instalat și am dat un restart la calculator. După restart, după ce trece de logo-ul Windows, ecranul e negru. E din cauza la rezoluție sau de la Windows? (am Windows XP)

Răspuns Câştigător
| Mely_Ena_1996 a răspuns:

Aoleu... Am avut aceeasi problema. Doar ca si-a dat restart singur in timpul instalarii. Aparuse logo-ul si dupa ecran negru. Am incercat multe doar ca a tebuit sa ma duc sa il repar. L-au resetat si a mers. Ei au zis ca sigur l-am trantit pe jos desi mereu il tin pe birou.