| anonim_4396 a întrebat:

Ii vreun virus sau de ce cand ma uit pe Youtube la un video, imi apare dintr-o data publicitate de la foodpanda?

4 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu e virus, e ca ai uitat sa instalezi si tu un adblocker decent...

| gabicoo a răspuns:

Posibil sa fie. Adware se numeste.
Ca sa scapi de el foloseste AdwCleaner. E un utilitar antivirus. Nu se instaleaza. Îl descarci de pe site-ul oficial. Îl rulezi. Elimini virusul. Apoi îl stergi pur si simplu de pe desktop fara sa lase urme.
Daca problema e pe browser-ul Google Chrome poti folosi Chrome Cleanup Tool.
Folosesti un antivirus?
Daca nu ai antivirus recomand Avast Free. E cel mai bun dintre antivirusii free si singurul bagat in seama de cei de la www.av-test.org
Succes.

| Sn4k3 a răspuns:

Ia-ti adblock. Sunt reclame alea.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Sunt doar reclamele de pe Youtube, asa fac creatorii de continut bani, daca nu fac promovori in clip. Daca vrei sa scapi de ele instaleaza adblock.