| abbysalem a întrebat:

Im puteti spune niste aplicatii folositoare pentru android? ......si jocuri de curse... cele mai multe

1 răspuns:
| RoBByi96 a răspuns:

Pentru android, depinde de calitatea dispozitivului pe care il ai. Pe langa aplicatiile de socializare: fb, fb messenger, twitter, snapchat etc. Iti recomand task killer pentru uciderea aplicatiilor care consuma resurse in offline mode. In mare parte depinde de gusturile tale, daca ai vreun site, forum etc, incearca sa gasesti pe google store, gasesti aproape orice. De asemenea daca vrei sa faci putin mai interesant, ai putea incerca rootarea device-ului. Nu iti recomand daca nu ai mai facut-o pana acum si nu stii.
Cat despre jocuri cu masini/curse, aici voi fi un pic subiectiv. Exista un joc CSR Racing jucat de peste 125+ milioane de oameni in intreaga planeta. Este drag-racing, un joc foarte addictive. Odata intrat in lumea asta, iti va fi greu sa te deconectezi. PS exista comunitati pentru incepatori la acest joc.