| Marici_Alexandru_1998 a întrebat:

Imi da cineva un link de unde pot descarca windows 7 32bit, windows 8 32/64 bit?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Microsoft Windows indiferent de versiune nu mai este disponibil spre download.E drept, erau disponibile pe Technet(site-ul oficial destinat testerilor de soft de la Microsoft), dar în prezent nici Windows 10 nu mai e disponibil.Restul ce vei găsii sunt doar copii contrafăcute de Windows, iar instalarea și utilizarea lor pe calculator îți poate afecta real hardware-ul și intimitatea datelor personale din calculator. Vrei Windows îl cumperi; Credeai că Gates o ajuns multimilionar lucrând cu ziua? happy. Succes