| noname_1116 a întrebat:

Imi da cineva :
Serial Number:?
Activation Number:?
Autorization Code:?

Pentru photoshop...

8 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Www.serials.ws
Dar din cate stiu este crack pentru pshotoshop, prin inlocuirea fisierului de executare a programului.

| xibalba a răspuns:

Eu iti dau un link de unde poti descarca PS CS3 Http://www.mediafire.com/? yoz2aww0zty apesi pe Click here to download, apoi dai save si il salvezi intr-un folder in calculator...astepti sa se descarce, dupa ce e gata, intri in folder si deschizi photoshop`ul(nu mai ai nevoie de coduri si serial number, etc). Bafta

| kllass a răspuns:

Ce fel de photoshop ai? Cs 2, cs3?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serial for Adobe Photoshop 7. 0: 1045-1209-6738-4668-7696-2783

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e seria. sper sa te ajutehappy. chiar mergewinking.
1045-1302-5692-5842-1244-7027

| ValentinCN a răspuns:

Uita-te aici si o sa scapi de probleme: http://lectii-photoshop.com/photoshop-gratis/

| lalalovealy a răspuns:

Vreau si eu un serial number pentru photoshopcs2