| nellyneliana a întrebat:

Imi da eroare mozilla firefox si se inchide. Oare de ce? Ce as putea face? Este foarte suparator ca se inchide cand imi e lumea mai draga.

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si sa instalezi iarasi.Eu aveam aceeasi problema cu Internet Explorer dar acum folosesc mozilla si este ff ok. Uite un site care te-ar putea ajuta:)
http://www.itstart.ro/topic10.html

8 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Pentru cei cu opera... decat sa te incurci in pagini si meniuri mai bine te lipsesti. singurul care merita acum e google chrome simplist si nu mai trebuie sa alergi dupa flash player plus ai o optiune cu contul de pe gmail te poti duce la alt calc si sa iti continui vizita pe site-urile salvate acasa. firefox-ul face figuri in ultima vreme deci sfatul meu schimbal cu ceva mai bun si mai rapid

| Cσσкiє a răspuns:

Instalează alt internet. Opera e destul de bun. happy.

| nellyneliana explică:

Si opera face la fel big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Crystal1807 a răspuns:

Instealaza-ti opera. e foarte buna smug

| Clever a răspuns:

Reinstaleazal!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi da erore la maozile si imi zice ce va de jacva am instalt java si nu mere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi tot apare ca am certificatu expirat am incerkt cu opera, mozila si tot asa stie candva ce trebuie sa fac?sad