| anonim_4396 a întrebat:

Imi instalez office 2007 si la mijlocul instalarii mi s-a deschis o fereastra si scrie " Setup cannot find InfoPath.en-us/InfLR.cab. Browse a valid installation source, and then click OK " E selectat fisierul din CD unde am office-ul. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| s1ge123 a răspuns:

Si mie imi face asa, dar nu stiu de ce

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru s1ge123):

Si ai putut sa il instalezi?

| horia2012 a răspuns:

Cauta o alta varianta de Office 2007 (posibil sa fie corupta varianta pe care o ai) sau acuma depinde ce fel de fisier Office este (genul Office2007.exe)
sau o imagine ISO (Office 2007.iso)
Mai usor e sa cauti o alta varianta de Office 2007.

| K0sti a răspuns:

CD prost, sau nu citeste unitatea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru K0sti):

Dar cu acelasi CD am instalat Officeul si anul trecut si a facut la fel doar ca nu stiu cum am procedat de a mers