| ionutt a întrebat:

Imi poate da cineva un link pentru cod de CS ( BadBoy de preferat ) care sa functioneze, sa fie usor de folosit si, in primul rand si cel mai inportant ( subliniez cel mai ) sa nu aiba VIRUS.
. mersi

Răspuns Câştigător
| Nuia a răspuns:

Http://keops.20.forumer.com/viewtopic.php?t=24 fundita te rog :D

1 răspuns:
| The Scout a răspuns:

Copilu, iti recomand sincer una din 2 chestii sa urmezi : Sa joci corect sau sa nu mai joci deloc. Varianta care ai ales-o tu, nu e deloc pentru oameni intregi la cap. Mai bine nu mai joci decat sa iei hack si sa te dai mare ca ii omori, desi 90, poate chiar 100% din merit se acorda hack-ului. Iti spun sincer, am avut si eu Super Simple Wallhack, si n-am invatat nimic. Joaca fara, ia-ti o pereche de casti bune ( Preferabil peste 30-40 lei ), si joaca la sunet si ai sa vezi cum devii mai bun.